HAKKIMIZDA

 

 

Denizli'nin köklü elektronik firması olan  "Feza Elektronik" 1965 Yılında Kurulmuştur.

 

Feza elektronik, 2020 yılında attığı adımlar ile Kumanda Sepeti'nin isim haklarını alarak bünyesine katmıştır. Feza elektronik Receiver ve Tv panel değişimi gibi bir çok alanda da üretkenlik sağlamaktadır.

 

Feza Elektronik kaliteli hizmeti, ekonomik hizmetlerle birleştirerek Denizli'de televizyon kullanıcıları için ideal çözümler sunmaktadır. 2012 yılında bünyemize kattığımız "ELECTROGOLD" , "ELECTROHOME" ve "TWENTY" markalarımız ile Uydu Alıcısı ve Tv ekran koruyucusu alanında da hizmet vermekteyiz.

 

Feza Elektronik, Denizli'de kırılan televizyonların çöpe atılmasını da önleyerek Tv Panel değişimi yapıp ekonomiye de can vermektedir.

 

kumandasepeti.com, kurulduktan sonra 2023 yılında e-ticaret hayatına atılmış bulunmaktayız. bünyemizde tüm markalara ait kumanda çeşitleri, Tv aparatları bulunmaktadır.

 

Genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci ekibimizle kurduğumuz kumandasepeti.com olarak en büyük hedefimiz Kontrol edebileceğiniz tüm cihazlarınıza ait ihtiyaçları belirlemek ve tedarik etmektir. Bu süreçte Teknolojik aletler olan Televizyon, klima, ısıtıcılar, ev aletleri, vantilatör, radyo, ışıklandırma sistemleri hatta ileride araç anahtarları (araç kumandaları) satışını yapan büyük bir firma olarak karşınızdayız. ABD Patent Dairesi Başkanı Charles Holland Duell 1899 yılında belki de yüzyılın gafını yapıyor ve diyor ki: "İcat edilebilecek herşey icat edilmiştir." Bu sözlerin tam aksine özellikle 21. yüzyılda yaşadığımız bilimsel ve teknolojik gelişmeler gösteriyor ki: insan hayal ettiği ve yaptığı sürece icat edilebilecek şeylerin de sonu olmuyor. Kumanda deyip geçme, hergün yeni bir teknolojik gelişme ile karşınızda olmaktan onur duyarız. 

 

 

Hobi elektronik aletleri, robotik ve mekatronik alanlarındaki geniş yelpazedeki kumanda çeşitlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmek için gerek yurt dışı gerekse yurt içi bir çok üretici ile iş ortaklığı kurduk. Her geçen gün yeni üreticilerle görüşmekte ve bu sayıyı artırmaktayız.

 

kumandasepeti.com olarak toptan ve perakende satışımız bulunmakta olup Aileler, iş yerleri ve profesyoneller başta olmak üzere 7'den 70'e her alana hitap ettiğimize inandığımız herkesin çalışmalarına katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizden biridir. 

 

 

Tekrar hatırlatmak isteriz öncelik hedefimiz sizin tüm ihtiyaçlarınıza mutlu bir tecrübe yaşatmamızdır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR